Ważna informacja! Na czas obecnego stanu epidemicznego wprowadzamy zmiany w naszym trybie pracy. Przeczytaj na naszym blogu jakie usprawnienia przygotowaliśmy dla naszych Klientów »

Chip tuning i powerbox – możliwe przyrosty mocy

W jednej ofercie – 35% przyrostu. U drugiego tunera – 15%. Dlaczego?

Poszukujący zastrzyku mocy do swoich samochodów bardzo często skupiają się na porównywaniu oferowanych przyrostów osiągów, zamiast na tym, czy osiągi te są faktycznie zweryfikowane przez hamownie. Papier jak i internet przyjmą wszystko, ale ilość osób zawiedzionych tym, że obiecane 30% czy nawet 40% mocy okazało się kilkoma końmi jest duża – bo takie przyrosty są przeważnie niemożliwe, poza nielicznymi modelami samochodów. Dlaczego?

 

40fake

 

Czytaj więcej…

AUDI RS5 quattro, 4.2, 450 KM, 2015r, – fotorelacja

W odpowiedzi na prośby i zapytania Naszych Klientów oraz idąc z duchem czasu, zaczynamy cykliczne wrzutki fotorelacji z ciekawszych napraw jakie realizujemy w Naszym serwisie.

AUDI RS5 quattro, 4.2, 450 KM, 2015r, – czyszczenie kanałów dolotowych i zaworów głowicy.

 

audi

 

Czytaj więcej…

Nie wychodź! Zostań w domu! A my naprawimy Twój samochód!

Przyprowadzimy Twoje auto do naszego serwisu, naprawimy je i odstawimy z powrotem pod Twój adres.
ZAPRASZAMY do skorzystania z usługi DOOR TO DOOR oraz 20 % promocji na wszystkie usługi i części, która trwa do 31.04.2020 r.

Zapewniamy bezkontaktową usługę otwarcia i zamknięcia zlecenia naprawy oraz bezgotówkowe rozliczenie usługi na miejscu u Klienta.
Gwarantujemy zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny zarówno Państwu jak i naszym pracownikom, podczas realizacji usługi.

Wszystkie auta są wewnątrz nieodpłatnie dezynfekowane ozonem zarówno przed przyjęciem do serwisu jak i po wykonaniu naprawy.

 

door_door_strona_promocja

 

Czytaj więcej…

Wprowadzamy nową usługę – Ozonowanie Pojazdów

Ozon jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej skutecznych metod usuwania wirusów, bakterii i grzybów, a więc i nieprzyjemnego zapachu z klimatyzacji i wentylacji w samochodzie

Dlaczego warto czyścić klimatyzację ozonem?

Czyszczenie klimatyzacji ozonem pozwala na skuteczną dezynfekcję systemu wentylacyjnego oraz klimatyzacyjnego samochodu, jak również jego wnętrza bez używania środków chemicznych. Ozon skutecznie usuwa grzyby oraz pleśń, które zebrały się w przewodach wentylacyjnych oraz parowniku klimatyzacji. Powodują one pojawianie się nieprzyjemnego zapachu w samochodzie, prowadząc do reakcji alergicznych oraz chorób.

 

ozonation

 

Czytaj więcej…

Zmiana trybu pracy

Drodzy Klienci!

Uprzejmie informujemy, że cały czas pracujemy i na bieżąco wykonujemy wszystkie zlecone usługi, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

W trosce o bezpieczeństwo, oraz Wasze i Nasze zdrowie, wszystkie auta są wewnątrz nieodpłatnie dezynfekowane ozonem zarówno przed przyjęciem do serwisu jak i po wykonaniu naprawy. Zapewniamy bezkontaktową obsługę klientów. Istnieje również możliwość otwarcia i zamknięcia zlecenia poza budynkiem.

 

aktuanlosc1

 

Czytaj więcej…

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?
Zadzwoń, lub napisz do nas!
tel / fax 91 453 54 65
[email protected]