Keyless Protector – zabezpiecz samochód przed kradzieżą metodą „na walizkę”

Ważna informacja! Na czas obecnego stanu epidemicznego wprowadzamy zmiany w naszym trybie pracy. Przeczytaj na naszym blogu jakie usprawnienia przygotowaliśmy dla naszych Klientów »

Bezkluczykowy dostęp do samochodów to rozwiązanie, które bardzo ułatwia życie kierowcom. Niestety chwalą je sobie również złodzieje. Na Zachodzie to problem znany już od pewnego czasu, teraz szczególną uwagę zwraca się na niego również w Polsce.

234

 

 

Kradzież metodą na walizkę.

Sposób kradzieży metodą na walizkę polega na włamaniu się do samochodu za pomocą elektronicznego czujnika. Wygląda to tak, że jeden ze złodziei podchodzi jak najbliżej kluczyka do auta i za pomocą wzmacniacza antenowego wyszukuje jego sygnał. W tym czasie druga osoba znajdująca się przy pojeździe pociąga za klamkę, żeby pojazd domagał się sygnału z kluczyka. Specjalna walizka łamie zabezpieczenia dzięki drugiemu wzmacniaczowi i bez żadnego problemu odbiera sygnał w ten sam sposób co oryginalny kluczyk.

Czy każdy samochód można ukraść tą metodą?

Z badań wynika, że przeszło 99% samochodów jest „podatnych” na kradzież tą metodą.  Wyjątkiem okazały się auta marki Jaguar Land Rover.


Jak się chronić?

Często właściciele samochodów decydują się na dość archaiczne i wręcz śmieszne metody ochrony przed kradzieżą. Niektórzy owijają kluczyki folią aluminiową, jeszcze inny chowają kluczyki do specjalnych metalowych pudełek. I mimo, że te metody działają, to daleko im od ideału.
Na szczęście istnieją jeszcze inne metody – z pomocą może przyjść specjalne urządzenie w postaci klipsa, który zakłada się na baterię pilota, wykorzystuje czujnik ruchu i mikroprocesor analizujący ruch człowieka. Dzięki temu urządzenie włącza lub wyłącza zasilanie pilota.


Keyless Protector

Keyless Protector zabezpiecza samochód przed kradzieżą z wykorzystaniem walizki transmitującej sygnał przechwycony z kluczyka. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom urządzenie można stosować w każdym samochodzie, a sama instalacja nie wymaga ingerencji w automatykę i elektronikę pojazdu. Keyless Protector ma formę drobnej nakładki na baterie stosowane w kluczyku, a jej montaż zajmuje maksymalnie kilka minut.
Polecamy Keyless Protector każdemu kto w tani i skuteczny sposób chce zabezpieczyć swoje auto prze kradzieżą.

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?
Zadzwoń, lub napisz do nas!
tel / fax 91 453 54 65
[email protected]